top of page

PRIVĀTUMA POLITIKA

Konfidencialitātes Politika

Mēs uzskatām, ka informācijas aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga, tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu Jums justies droši, sniedzot mums savus datus tiešsaistē. Šajos Privātuma Politikas noteikumos ir izskaidroti Jūsu personas datu apstrādes noteikumi, Jūsu tiesības un mūsu pienākumus, kā datu apstrādātājam.

Datu apstrādes pamatojums.

Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679.

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, kas apstiprināta, reģistrējoties tīmekļa vietnē un tajā brīdī, kad tiek apstiprināts darījums, kas veikts tīmekļa vietnē.

Jūsu piekrišana personas datu apstrādei ir pilnīgi brīvprātīga, bet, piekrišanas neesamība, neļauj reģistrēties vietnē un tur iepirkties.

Saistībā ar personas datu apstrādi Jums ir šādas tiesības:

1. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, nenorādot iemeslu. Jūsu vēlme var būt tikai par komercinformācijas saņemšanu vai arī uz visu Jūsu personas datu kopumu. Ja jūs atsaucat piekrišanu par visiem datu apstrādes mērķiem, Jūsu Lietotāja profils vietnē tiks dzēsts un Jūsu dati vairs netiks apstrādāti. Piekrišanas atsaukšana neietekmē nekādas iepriekš veiktas darbības.

2. Jūs jebkurā brīdī varat prasīt, lai mēs dzēstu Jūsu datus, nenorādot iemeslu. Pieprasījums dzēst datus neietekmēs nekādas iepriekš veiktas darbības. Datu dzēšana nozīmē, ka jūsu Lietotāja konts vietnē tiks dzēsts un mēs vairs neapstrādāsim Jūsu datus.

3. Jūs varat jebkurā laikā izteikt iebildumus pret Jūsu personas datu apstrādi neatkarīgi  no apstrādāto datu veida. Šādi iebildumi neietekmē nekādas iepriekš veiktas darbības. Iebildumu rezultātā, Jūsu Lietotāja konts vietnē tiks dzēsts un Jūsu dati vairs netiks apstrādāti.

4. Jūs varat pieprasīt, lai mēs ierobežotu Jūsu personas datu apstrādi gan laika, gan darbības jomas ziņā - mēs turpināsim pēc Jūsu vēlmēm. Šāds lūgums neietekmēs nekādas iepriekš veiktas darbības.

6. Jūs varat pieprasīt, lai mēs Jūsu norādītos datus pārsūtītu uz Jūsu noteiktu uzņēmumu. Lai to panāktu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, norādot tā uzņēmuma nosaukumu un adresi, kurai mums jānosūta Jūsu datus un datu apjomu, t.i., norādiet, kurus no saviem datiem mums ir jāpārsūta. Pārsūtīšana notiks elektroniski, tiklīdz būsiet apstiprinājis pieprasījumu. Pieprasījuma apstiprinājums ir nepieciešams, lai mēs varētu nodrošināt Jūsu datu drošību un pārliecināties, ka pieprasījums ir no pilnvarotas personas.

7. Jūs jebkurā laikā varat lūgt mums sniegt informāciju par Jūsu personas datu apstrādes apjomu.

Mums ir pienākums informēt Jūs, ne vēlāk kā mēneša laikā, pēc katra Jūsu pieprasījuma saņemšanas par veiktajiem pasākumiem.

 

Personas datu saglabāšanas periods

Mēs saglabājam Jūsu datus, līdz brīdim, kad vietnes lietotāja profils tiek dzēsts. Lietotāja profilu var izdzēst pats Lietotājs, vai arī tas var tikt dzēsts pēc Jūsu pieprasījuma, ja iebilstat pret Jūsu personas datu apstrādi.

Komerciālā informācija – jaunumu saņemšana uz e-pastu

Jūs varat parakstīties uz mūsu jaunumu un aktualitāšu saņemšanu, norādot savu e-pasta adresi un piekrītot Jūsu personas datu apstrādei, lai saņemtu īpašo piedāvājumu un mārketinga informāciju. Mēs izmantojam šo jaunumu saņemšanas iespēju, lai Jūs informētu par jaunākajiem piedāvājumiem. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no informācijas saņemšanas, noklikšķinot uz saiti, kas iekļauta katrā ziņojumā, vai arī sūtītiet e-pastu uz adresi: info@wildberryproduction.com

Sīkdatnes

Vietne izmanto sīkdatnes failus. Sīkdati ir mazi faili, kas ļauj pārlūkot internetvietni (piemēram, datoros, viedtālruņos) izmantotājās ierīcēs. Sīkdatnēs reģistrētā informācija tiek izmantota, piemēram, reklāmām un statistiskiem nolūkiem, kā arī tīmekļa vietnes labākai pielāgošanai Lietotāja individuālām vajadzībām. Jūs varat mainīt sīkdatņu iestatījumus tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja Jūs atstājat nemainītus šos iestatījumus, tad sīkdatnes tiks saglabātas tās ierīces atmiņā, kuru Jūs lietojat. Sīkdatņu iestatījumu izmaiņas var ierobežot vietnes funkcionalitāti.

Datu aizsardzība, ko veic Google Analytics

Mūsu vietne izmanto Google Inc. interneta pakalpojumu analīzes mehānismus ("Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV"): Google Analytics, Google Double Click un Google Tag Manger. Google Analytics, Google Double Click un Google Tag Manger izmanto sīkdatnes, lai analizētu, kā tiek izmantotas vietnes. Sīkdatu apkopotā informācija tiek pārsūtīta uz Google serveriem ASV un tiek arhivēta.

Ja IP anonimizācijas funkcija tiek aktivizēta, kamēr apmeklējat mūsu vietni, Tavu Lietotāja IP saīsina Google. Tas attiecas uz Eiropas Savienības dalībvalstīm un citām valstīm, kas uzskaitītas Līgumā par Eiropas Ekonomikas zonu. Tikai īpašos gadījumos pilnā IP adrese, tiek nosūtīta uz Google serveri ASV, kur tā tiek saīsināta. Tādā veidā mūsu tīmekļa vietnē tiks aktivizēta IP adreses anonimizācijas funkcija. Pēc vietnes operatora pieprasījuma Google izmanto apkopoto informāciju, lai analizētu vietnes lietošanu un sagatavotu pārskatus par vietnes un citu, ar interneta lietošanu saistītu, pakalpojumu izmantošanu. IP adrese, ko uzrāda Lietotāja pārlūkprogramma pakalpojumā Google Analytics, netiek glabāta kopā ar citiem Google datiem.

Lietotājs var bloķēt sīkdatņu saglabāšanu tīmekļa pārlūkprogrammā. Tomēr tas neļaus pilnībā izmantot visas tīmekļa vietņu funkcijas.

Papildus tam Lietotājs var bloķēt tīmekļa vietnes saglabāšanu, un to pārsūtīšanu Google, kā arī to kopīgošanu Google, lejupielādējot un instalējot spraudni vietnē https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

bottom of page